У Червонограді відкрили ще два спортивні майданчики

У Червонограді відкрили ще два спортивні майданчики

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин сьогодні, 3 травня, з робочою поїздкою перебуває у м. Червоноград. У межах візиту очільник облради взяв участь в урочистому відкритті двох спортивних майданчиків.

Як наголосив Олександр Ганущин, у Червонограді завдяки спільним зусиллям Львівської обласної ради та Червоноградської міської ради маємо приємність відкрити четвертий і п’ятий за ліком майданчики. «А в області ми вже перетнули позначку в 130! І це, як на мене, дуже добрий факт. Бо на цих спортивних майданчиках молодь гартує своє здоров’я та зміцнює переможний дух», - сказав він.

Крім того, голова облради поділився планами, що наступного року передбачається зводити ще більші спортивні поля для великих футбольних команд.

Відтак спершу майданчик зі штучним (трав’яним) покриттям відкрили у ЗОШ №8. Цей спортивний об’єкт облаштовано в межах реалізації обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017 – 2021 роки у 2018 році. Із обласного бюджету на цю мету скерували 500 тис грн з обласного бюджету та 1 млн грн з міського бюджету м. Червоноград.

Опісля Олександр Ганущин взяв участь у відкритті спортивного майданчика зі штучним (трав’яним) на вул. Клюсівській, який зведено завдяки реалізації бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». На цей спортивний об’єкт скерували з державного бюджету 713 тис грн та 750 тис грн з місцевого бюджету.

Варто зауважити, що під час урочистостей відбулося освячення спортивних майданчиків, опісля – проведено міні-футбольний турнір.

Додамо, що на території області в рамках програми «Спортивний майданчик» станом на сьогодні відкрили 167 тренажерних і 130 зі штучним покриттям спортивних майданчиків.