У Національній академії сухопутних військ відбувся урочистий ритуал випуску слухачів пілотних «Курсів лідерства офіцерського складу»

У Національній академії сухопутних військ відбувся урочистий ритуал випуску слухачів пілотних «Курсів лідерства офіцерського складу»

У неділю, 4 серпня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся урочистий ритуал випуску випускників пілотного проекту з підготовки офіцерів за один рік.

Цього дня в академічній залі видового вишу три десятки вихованців отримали своє первинне офіцерське звання «молодший лейтенант» та сертифікат, який засвідчує успішне закінчення даного курсу. Привітати молодих офіцерів прибули рідні та близькі, а також їхні командири та викладачі.

Цьогорічні випускники направляються для проходження служби у військові частини Сухопутних військ, морської піхоти та десантно-штурмових військ.

Нагадаємо, пілотний проект з підготовки офіцерів за один рік, який отримав робочу назву «Лідерські курси», стартував влітку минулого року. Перші три десятки слухачів навчались за спеціалізаціями «Управління діями підрозділів механізованих військ» та «Управління діями підрозділів наземної артилерії». Вимогами для вступників є наявність вищої освіти не нижче освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», придатність за станом здоров’я до служби в Збройних силах України та успішне складання вступних іспитів. Право вступати та навчатися за цією програмою мають як діючі військовослужбовці, так й ті, хто до цього не проходив служби в армії. У разі вступу, остання категорія підписує контракт на проходження військової служби та забезпечується усіма визначеними видами забезпечення.

За результатами реалізації пілотного проекту «Курси лідерства офіцерського складу», цьогоріч така форма підготовки вже буде запроваджена за більшою кількістю спеціальностей та у цілій низці вищих військових навчальних закладів нашої країни. У Національній академії сухопутних військ, окрім фахівців для механізованих військ та офіцерів-артилеристів, готуватимуть ще й командирів танкових взводів. А загальна кількість слухачів курсів збільшиться вдвічі.