У комунальному некомерційному підприємстві Львівської обласної ради «Львівський обласний клінічний перинатальний центр» доступна безкоштовна вакцинація для 14-річних дівчат проти вірусу папіломи людини (ВПЛ) препаратом ГАРДАСИЛ-9.
Вакцинація проводиться в межах Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2021–2026 роки. Щеплення доступне для пацієнток, яким на момент вакцинації вже виповнилося 14 років, але ще не виповнилося 15 років (14 років 11 місяців і 29 днів).
Імунізація здійснюється однією дозою після консультації підліткового гінеколога.
«Одним із найефективніших способів профілактики є вакцинація. У нас можна зробити щеплення вакциною ГАРДАСИЛ-9, що захищає від дев’яти найбільш поширених онкогенних видів вірусу», – зазначають у Львівському обласному перинатальному центрі.









