У вівторок, 23 червня, у Львівському фотомузеї (Львівський палац мистецтв) відбудеться свято музики у стилі 70-80-х років.
У межах заходу пройде великий концерт, де звучатимуть легендарні шлягери української естради золотої доби. Гості вечора почують безсмертні хіти Володимира Івасюка, Ігоря Поклада, Ігоря Білозіра та інших культових композиторів, які сформували обличчя української пісні.
Безсмертну класику виконають талановиті студенти різних виконавських відділів Львівського музичного фахового коледжу ім. Станіслава Людкевича. Музична програма підготовлена під керівництвом та орудою викладачів відділу загального фортепіано музичного коледжу.
«Щоб зануритися в епоху романтичного ретро, закликаємо гостей дотримуватися тематичного дрес-коду. Костюми та образи в стилі 70–80-х років надзвичайно вітаються. Окрім того, під час вечора відбудеться захопливий конкурс на найстильнішу пару», – зазначили у Львівському фотомузеї.
Подію проведуть під патронатом Львівської обласної ради та департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА.
Початок о 18:00.
Адреса: вул. Коперника, 17.
