UKRSIBBANK відкрив у Львові простір для бізнес-клієнтів та презентував унікальний преміальний сервіс Mastercard

Сьогодні, 17 червня, на вулиці Вербицького, 6 у Львові урочисто відкрили оновлений простір Personal Banking для бізнесових та преміальних клієнтів UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Участь у відкритті взяли голова правління банку Лоран Дюпуш, представники Mastercard, бізнес-спільноти та в. о. голови Львівської обласної ради Юрій Холод.  

Під час заходу також презентували новий преміальний продукт Mastercard World Legend Card, який вперше запускають в Україні. За словами представників компанії Mastercard, низка сервісів і привілеїв, які пропонують у межах цієї програми, є унікальними не лише для України, а й для багатьох європейських країн.  

Вітаючи учасників заходу, Юрій Холод наголосив на важливості розвитку відповідального бізнесу навіть в умовах війни.

«Для Львівщини надзвичайно важливо, що міжнародні компанії продовжують інвестувати в Україну, розвивати бізнес, створювати сучасні сервіси та підтримувати економіку. Кожне робоче місце, кожна гривня податків, кожна інвестиція сьогодні — це внесок у стійкість держави та нашу майбутню перемогу», — сказав він.

Окремо в.о. голови Львівської обласної ради відзначив якісну реставрацію історичної будівлі, у якій розташувався оновлений банківський простір. Будинок на вулиці Вербицького, 6 збудований наприкінці ХІХ століття, у 1895–1896 роках, за проєктом архітектора Станіслава Холонєвського. Саме сьогодні, 17 червня, виповнюється 130 років від часу завершення її будівництва та здачі в експлуатацію. Для облаштування відділення для VIP-клієнтів тут реставрували два поверхи та мансарду, зберігши в інтер’єрі багато автентичних елементів.

«Для нас особливо цінно, коли бізнес не лише розвиває свої сервіси, а й дбає про збереження історичної спадщини. Львівщина володіє майже п’ятою частиною всіх пам’яток архітектури та культурної спадщини України, тому їх збереження і якісне відновлення є нашим спільним завданням. Для мене це надзвичайно важливо», — наголосив Юрій Холод.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group також реалізує благодійні та гуманітарні проєкти, підтримує ветеранів, підприємництво та відновлення України. З початку повномасштабної війни група спрямувала на підтримку України близько 1,2 млрд грн.  

«Провівши вже 6 років у вашій країні, я можу впевнено сказати, що українці є прикладом дуже енергійних, стійких і добрих людей. Ви є прикладом, ви надихаєте усі західні нації. Завтра, 18 червня, дуже особливий день. Перш за все, для французів 18 червня – це 18 червня 1940 року. Коли ми програли першу частину Другої світової війни, саме 18 червня 1940 року генерал Де Голль звернувся зі знаменитою промовою на ВВС, в якій закликав не визнавати поразку, чинити опір. Цей день став символом боротьби і опору. Також 18 червня – це офіційний день народження UKRSIBBANK. Тож завтра ми будемо святкувати 36-річчя», – зазначив голова правління банку, француз Лоран Дюпуш.

UKRSIBBANK входить до міжнародної групи BNP Paribas, яка працює у 64 країнах світу. В Україні банк є частиною групи вже 20 років та продовжує розвивати мережу відділень, цифрові сервіси й програми підтримки бізнесу навіть в умовах воєнного часу. 

Інші новини