До загального фонду бюджету області надійшло 26,2 млрд гривень

ЕкономікаНовини

За 8 місяців 2025 року до загального фонду місцевих бюджетів Львівської області надійшло 26,2 млрд грн податків і платежів. Це на 1,5 млрд грн або 6,3% більше від планових показників і на 4,6 млрд грн або 21% – від надходжень за відповідний період 2024 року. Річний план цього року вже виконали на 72%.

Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОВА.

«До спеціального фонду бюджету області (платежі, що мають цільове спрямування за видатками) надійшло 2,1 млрд грн, що на 15% більше порівняно з січнем – серпнем торік.

До загального фонду обласного бюджету надійшло 4 млрд грн податків. Це на 5% більше від плану на 8 місяців цього року і на 18% – від надходжень за аналогічний період минулого.

До державного бюджету платники області внесли 106,8 млрд грн податків. Це на 22,5 млрд грн або 27% більше порівняно з січнем – серпнем 2024 року», – повідомили в профільному департаменті.

Інші новини