У першому кварталі до загального фонду місцевих бюджетів Львівщини надійшло 10,9 млрд грн податків і платежів, що дозволило перевиконати планові завдання на 678 млн грн або 6,6 відсотка.
До обласного бюджету мобілізовано 1,7 млрд грн податків і платежів, що на 1,7 відсотка або 28 млн грн більше від плану і на 21,2 відсотка – від надходжень за відповідний період торік.
Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОВА.
«Порівняно з січнем-березнем минулого року надходження до бюджету області зросли на 1,9 млрд грн або 21,2 відсотка. Перевиконання планових показників і позитивної динаміки досягнуто за всіма основними податками і платежами.
До спеціального фонду бюджету області (доходи з цільовим використанням за видатками) надійшло 705 млн грн податків і платежів, що відповідає минурічним поступленням за відповідний період.
У січні-березні платники Львівщини поповнили державний бюджет податками і платежами на 42,4 млрд гривень. Це на 5,5 млрд грн або 15 відсотків більше порівняно з відповідним періодом торік», – повідомили в профільному департаменті.









