Сьогодні, 23 червня, відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби. З професійним святом державних службовців Львівщини привітали в.о. голови Львівської обласної ради Юрій Холод і начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
«Шановні колеги держслужбовці! Щиро вітаю вас із Днем державної служби України!
Насамперед – щира вдячність нашим Захисникам і Захисницям. Саме завдяки їхній мужності, стійкості та жертовності ми сьогодні маємо державу, маємо можливість працювати, служити людям, ухвалювати рішення, розвивати громади, підтримувати армію, медицину, освіту, соціальну сферу. Працювати для людей.
Поки український воїн тримає фронт, ми зобов’язані тримати тут свій – управлінський, організаційний, людський.
Окрема подяка – державним службовцям, які стали до лав Сил оборони України, усім ветеранам, які є серед нас, а також родинам, чиї рідні, чоловіки, дружини, діти, брати чи сестри сьогодні на фронті.
Ми знаємо, що за багатьма робочими кабінетами, нарадами, документами й рішеннями стоїть ще й особистий біль, тривога, очікування дзвінка, аби вийшов на зв’язок, молитва за своїх. Бажаю всім нам одного – якнайшвидшої української Перемоги і повернення наших людей додому живими», – зазначив Юрій Холод.
З нагоди Дня державної служби Юрій Холод відзначив подяками голови Львівської обласної ради дев’ятьох працівників Львівської обласної державної адміністрації.
Максим Козицький нагородив кращих працівників ОДА подяками голови облдержадміністрації.
День державної служби в Україні відзначають щорічно 23 червня. Свято встановлене Указом Президента України від 4 квітня 2003 року.
















