У комунальному некомерційному підприємстві Львівської обласної ради «Львівський обласний клінічний перинатальний центр» із 2023 року працює відділення допоміжних репродуктивних технологій.

За цей час тут допомогли стати батьками понад 150 парам. Лікування безпліддя у закладі проводять безоплатно в межах державної програми «Лікування безпліддя за допомогою допоміжних репродуктивних технологій (запліднення in vitro)» .

Фахівці центру вже провели 460 процедур запліднення, 311 перенесень ембріонів та близько 2000 консультацій.

«Показник ефективності у нас тримається на рівні 61%. Львівський перинатальний центр обирають пацієнти з Сербії, Великої Британії, Польщі, Італії, Канади. І ваша мрія про батьківство також може здійснитись тут!» – зазначають у Центрі.

Записатися на консультацію до лікаря-репродуктолога можна за номером 0 800 505 435.

Інші новини